Zestaw lamp Nanlite FS-300B LED Bi-Colour ze statywami i torbą
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
-
zapytaj o produkt
-
poleć znajomemu
-
Masz jakieś pytania?
Skontaktuj się z nami
713438956
-
dodaj opinię
Opis
Zestaw dwóch lamp Nanlite FS-300B LED Bi-Colour ze statywami, softboksami i torbą
Lampy Nanlite FS-300B charakteryzują się wyjątkowym poziomem oświetlenia, doskonałą wydajnością w trybie dwukolorowym, bezproblemową integracją oprogramowania i sprzętu oraz dobrą ceną. Model FS-300B wykorzystuje dużą diodę LED i precyzyjnie zaprojektowaną czaszę, aby emitować 38720 luksów z odległosci 1m z kloszem i przy temperaturze 5600K. Wszystko to przy zachowaniu wysokiego CRI/TLCI na poziomie 96/97, co gwarantuje dokładne odwzorowanie kolorów.
Lampa Nanlite FS-300B ma 12 wbudowanych praktycznych efektów, które można regulować w zależności od jasności, temperatury barwowej i szybkości. Umożliwia to wykorzystanie lampy FS-300B w szerokiej gamie scenariuszy do symulacji zaawansowanych efektów świetlnych za pomocą prostych operacji, zapewniając użytkownikom satysfakcjonujące efekty świetlne.
Dioda LED konstrukcji typu „all in one”, dwa pokrętła i interfejs użytkownika z jednym przyciskiem, a także wyświetlacz OLED umożliwiają wygodną i intuicyjną obsługę. Menu zawiera także skróty do ustawień wstępnych, aby uprościć procesy kontrolne poprzez szybkie przywoływanie ustawień.
Wbudowany moduł Bluetooth i 2.4G obsługuje kontroler bezprzewodowy (opcjonalnie) i kontrolę aplikacji Nanlink, która umożliwia dowolne dostosowanie różnych ustawień, w tym DIM, CCT i efektów specjalnych. Za pomocą aplikacji NANLINK FS-300B może również realizować profesjonalną kontrolę grupową.
Wydajny wentylator chłodzący zapewnia, że FS-300B wytrzyma trudne i długotrwałe użytkowanie w terenie i gwarantuje żywotność lampy. Wentylator można wyłączyć, aby wyeliminować hałas w sytuacjach, gdy wymagania dotyczące dźwięku są rygorystyczne (maksymalna moc wyjściowa lampy wynosi 25% przy wyłączonym wentylatorze).
W zestawie :
2 x Lampa FS-300B
2 x kabel zasilający 4,5 m
2 x klosz
2 x statyw oświetleniowy LS-170-5/8
2 x softbox SB-RT-90x60 Softbox
Torba transportowa
Instrukcja obsługi
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.