Bezpieczeństwo

Nasza strona posiada certyfikat SSL

W dzisiejszych czasach informacje są jednymi z najcenniejszych dóbr. Dlatego właśnie ich ochrona powinna być dla nas priorytetowa. Z tą myślą powstał protokół SSL  który pozwala  w bezpieczny i skuteczny sposób szyfrować przesyłane dane między użytkownikiem (np. odwiedzającym stronę www, wysyłającym lub odbierającym pocztę email), a serwerem, na którym znajdują się pobierane bądź do którego wysyłamy cenne dane. 


Czemu służy certyfikat SSL?

  • Szyfrowanie danych.
    Certyfikaty SSL pozwalają chronić przesyłane poufne informacje. Dotyczy to zwłaszcza danych klientów podawanych w sklepie internetowym oraz informacji o płatności.
  • Poczucie bezpieczeństwa. 
    Użytkownik korzystający z Twojej strony ma pewność, że przesyłane informacje nie trafią w niepowołane ręce i chętniej dokona zakupów bądź wypełni formularz kontaktowy na Twojej stronie.
  • Wiarygodność.
    Certyfikat potwierdza wiarygodność strony www.


                          alt 


Bezpieczeństwo płatności

Wszystkie informacje dotyczące kart płatniczych są szyfrowane i niedostępne dla osób trzecich. Jest to możliwe dzięki certyfikatowi PCI, który zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa przechowywania danych.

Zakupy z Płatnościami Shoper charakteryzują się najwyższym poziomem bezpieczeństwa. Gwarantujemy, że Twoje pieniądze szybko i bezpiecznie dotrą do sklepu w którym robiłeś zakupy. 

 

Bezpieczna transmisja danych

Transmisja danych na stronach sklepu odbywa się za pośrednictwem protokołu SSL EV (Extended Validation Secure Sockets Layer), który zapewnia najwyższy standard uwierzytelniania tożsamości.
Dowiedz się więcej czym są certyfikaty SSL.
Obejrzyj schemat działania SSL.

 

3D-Secure

Technologia 3D-Secure, z której korzystamy podczas obsługi płatności, pomaga nam w podnoszeniu poziomu bezpieczeństwa transakcji internetowych. Polega ona na odpowiedniej weryfikacji kart płatniczych przed ich użyciem, podczas której posiadacz karty przy pomocy specjalnego hasła potwierdza swoją tożsamość.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium