Opcje przeglądania
Kategorie
Producent
Dostępność
Wysyłka w
Cena
-
Od:Do:
Promocja
Tła polipropylenowe 2,7 x 5 m – ekonomiczne tła do większych kadrów
Kategoria „Tła polipropylenowe 2,7 x 5 m” to praktyczne i budżetowe rozwiązanie dla początkujących fotografów, twórców video oraz osób kompletujących pierwsze studio fotograficzne. Większa szerokość 2,7 m pozwala wygodnie fotografować sylwetki, większe produkty, grupy osób oraz realizować nagrania video bez widocznych krawędzi tła.
Tła wykonane z polipropylenu są lekkie, odporne na zabrudzenia i łatwe w utrzymaniu czystości. Nie wymagają prasowania, można je czyścić na mokro, a po rozwinięciu są od razu gotowe do pracy. To jedna z najtańszych opcji dostępnych na rynku, dlatego świetnie sprawdza się w domowych studiach, podczas livestreamów, fotografii produktowej oraz tworzenia contentu do social media.
W ofercie Fotoamigo dostępne są najpopularniejsze kolory teł fotograficznych, w tym białe, czarne, szare oraz green screeny do efektów chroma key. Tła polipropylenowe 2,7 x 5 m to dobry wybór dla osób szukających dużego formatu w rozsądnej cenie.