GlareOne Statyw oświetleniowy G-802, 100cm, z trzpieniem
Dostępność: dostępny w magazynie
Wysyłka w: Do 48h
Klips uchwyt giętki z trzpieniem typ "trzecia ręka"
Dostępność: Od ręki w sklepie
Wysyłka w: 24 godziny
Kółka do statywu -komplet trzech kół do statywów średnica nogi 22 mm
Dostępność: Od ręki w sklepie
Wysyłka w: 24 godziny
Kółka do statywu -komplet trzech kół do statywów średnica nogi 25 mm
Dostępność: dostępny w magazynie
Wysyłka w: Do 48h
Kółka Jinbei JB11-036C do statywu do CK-1, CK-3, K-4
Dostępność: dostępny w magazynie
Wysyłka w: Do 48h
Studyjny statyw oświetleniowy jest bez wątpienia tym elementem wyposażenia każdego studia fotograficznego, od którego wszystko się zaczyna. Dzięki statywowi oświetleniowym mamy możliwość ustawienia lampy studyjnej, softboksu czy panelu LED we właściwym miejscu. Na statywach studyjnych można również zamontować poprzeczkę z tłem (choć wygodniejsze do tego są dedykowane zestawy).
Aby dobrać właściwy stojak oświetleniowy musimy zwrócić przede wszystkim uwagę jaki duża i ciężka lampa będzie na nim zamontowana oraz jaki softbox czy parasolka studyjna będzie modyfikować źródło światła. Wybór odpowiedniego statywu studyjnego ma bezpośredni wpływ nie tylkoi na wygodę pracy w studiu fotograficznym, ale również na bezpieczeństwo zarówno fotografa jak i modeli.
Wyróżniamy kilka podstawowych grup statywów oświetleniowych:
- tradycyjne statywy trzy- lub czterosekcyjne o wysokości od 200 do 320cm
- niskie statywy (często na kółkach, zwane również "pieskami")
- statywy typu boom - składające się ze statywu oraz wychylanego ramienia (często z przeciwwagą) pozwalającego na oświetlenie kadru z góry
- statywy typu C-stand
W sklepie stacjonarnym oraz internetowym Fotoamigo.pl znajdują się wszystkie wymienione typy statywów. Zapraszamy do wizyty w sklepie lub kontaktu telefonicznego, mailowego lub poprzez chat w prawym dolnym rogu strony - nasi specjaliści z przyjemnością pomogą w dokonaniu wyboru.