Filmy do aparatów

Film fotograficzny Agfa APX 100/36 Film fotograficzny Agfa APX 100/36
Producent: Agfa
Cena: 32,00 zł
szt.
zobacz więcej
Film fotograficzny Agfa APX 400/36 Film fotograficzny Agfa APX 400/36
Producent: Agfa
Cena: 32,00 zł
szt.
zobacz więcej

Choć filmy fotograficzne do aparatu stają się powoli echem przyszłości i zastąpione zostały przez karty pamięci, oferujące nieograniczoną pojemność, wciąż można spotkać pasjonatów, którzy cenią ten tradycyjny nośnik zapisu zdjęć. Klisza do aparatu ma wiele zalet, które przewyższają korzyści związane z fotografowaniem lustrzanką cyfrową. 

 

Można zaliczyć do nich wszelkie niedoskonałości - to co w przypadku fotografii cyfrowej uznawane jest za błąd, czy mankament, w przypadku zdjęć analogowych staje się siłą. Wszelkie ziarno, tak charakterystyczne dla filmu fotograficznego sprawia, że zdjęcie zyskuje przysłowiową duszę. Kolejna zaleta to kolorystyka - każdy film do aparatu oferuje inne zabarwienie, przez co można uzyskać bardzo ciekawe efekty bez potrzeby korzystania z postprodukcji. 

 

Co więcej, film kolorowy i czarno-biały do aparatu gwarantuje uzyskanie bardzo wyraźnych, ostrych zdjęć o zróżnicowanym kontraście i dużej rozpiętości tonalnej - często niedostępnej dla obecnie produkowanych lustrzanek. To świetny wybór zarówno dla prawdziwych pasjonatów fotografowania, jak i amatorów chcących spróbować swoich sił z inną techniką.

 

Klisza do aparatu - duży wybór filmów fotograficznych w sklepie Fotoamigo.pl 

Na Fotoamigo.pl dostępne są różnego rodzaju filmy do aparatu - zarówno kolorowe, jak i czarno-białe. Nasz sklep to jedno z nielicznych miejsc w Internecie, w których można zakupić te nośniki, i to bez wychodzenia z domu czy odrywania się od zawodowych obowiązków. Asortyment obejmuje akcesoria renomowanych producentów, m.in. Kodak, Fuji, Ilford, przeznaczone do aparatów mało-, średnio- i wielkoformatowych. 


Film fotograficzny sprawdzi się podczas fotografowania klimatycznych miejsc, pejzaży, a także różnego rodzaju uroczystości. Zdjęcia analogowe mogą być świetnym dopełnieniem fotografii cyfrowych. Standardowy małoobrazkowy film fotograficzny wystarcza na 36 klatek, natomiast film do aparatu średnioformatowego zazwyczaj 12 klatek.

 

Filmy fotograficzne do aparatów analogowych  

Zapraszamy już dziś do zapoznania się z pełną ofertą kliszy fotograficznych. Z przyjemnością pomożemy w wyborze właściwego wariantu, który pozwoli na uzyskanie wymarzonych efektów na zdjęciach. W celu skorzystania z pomocy, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego. Cały asortyment dostępny jest od ręki - filmy do aparatu można zamówić online lub zakupić w naszym stacjonarnym sklepie we Wrocławiu. W przypadku wyboru pierwszej opcji, produkty wysyłamy w ciągu 24 godzin od zaksięgowania wpłaty. Gwarantujemy duży wybór, konkurencyjne ceny i profesjonalną obsługę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium